OD ZAJTRA NEPIJEME

KABARET O TOUHÁCH UDĚLAT ROZHODNUTÍ. Poetický kabaret složený z písní z českých a slovenských divadelních představení z let 1960 - 2010 s texty Milana Lasicu, Jara Filipa, Karla Steigerwalda, Rii Ferčákové, Michala Horáčka a Mariusze Premka. Představení vzniklo pro Divadlo VHV v Báčskem Petrovci, divadlo slovenské menšiny žijící v Srbsku. Na 30 účinkujících ve věkovém rozpětí od 14 do 65 let doprovází živá hudba v podání Bagaž Bandu. Premiéra byla 1. 9. 2014 v divadle VHV Petrovec.

ÓDA NA ROVINU

SCÉNICKÁ FÉRIE LIDECH A MAGII VOJVODINSKÉ ROVINY, AUTONOMNÍ OBLASTI SRBSKA, KDE ŽIJOU ETNIČTÍ SLOVÁCI. PŘEDSTAVENÍ VZNIKLO V DIVADLE VHV V BÁČSKEM PETROVCI. SCENÁŘ A REŽIE: PETER SERGE BUTKO ÚČINKOVALI HERCI DIVADLA VHV PETROVEC.

ODĚSA

PŮVODNÍ, DOBOVÝ KABARET O POSLEDNÍCH DNECH PŘED NÁSTUPEM KOMUNISMU NA UKRAJINĚ. PŘEDSTAVENÍ VZNIKLO PRO ŠVANDOVO DIVADLO V PRAZE KDE TAKÉ BYLO UVÁDĚNO. SCENÁŘ: PETR VYDRA, EVA PRCHALOVÁ, PETER SERGE BUTKO. REŽIE: PETER SERGE BUTKO

POSEDLOST

SCÉNICKÁ BÁSEŇ. DIVADELNÍ ADAPTACE POVÍDKY PETRA HOEGA HOMMAGE A BOURNVILLE Z KNIHY PŘÍBĚHY JEDNÉ NOCI. SCENÁŘ A REŽIE: PETER SERGE BUTKO, HUDBA: HYNEK OBST A DJ MERSI. HRÁLI: TATIANA VILHELMOVÁ, PETR ČADEK, MARTIN HOFMANN A LUBOŠ VESELÝ.

BITTOVÁ + KELAROVÁ = JAZZ

UNIKÁTNÍ SETKÁNÍ DVOU ZPĚVAČEK - SESTER. ANI JEDNA Z NICH SE NEVĚNUJE JAZZOVÉ HUDBĚ, AVŠAK V TOMTO PROJEKTU BYL JAZZ ÚZEMÍM KDE SE SETKALI POPRVÉ VE SPOLEČNÉM PROJEKTU ZA ÚČAST PŘEDNÍCH MUZIKANTŮ Z ČR A SK. KONCERT SE ODEHRÁL VE VELKÉM SÁLE PRAŽSKÉ LUCERNY, JEHO ZÁZNAM VYŠEL NA DVD, VYSÍLALA JEJ ČESKÁ I SLOVENSKÁ TELEVIZE. REŽIE A PRODUCENT: PETER SERGE BUTKO.
Sergeart.com